Miroslav Pazdera

Diskuze o autobusech meziměstské a příměstské dopravy

Moderátor: malý fotograf

Příspěvekod petrumr » úte úno 21, 2006 17:06:25

Praha-Zlín přestal jezdit Fedorko-Manem-KM-asi 11,30 a jezdí staré VOLVO-co je s fedorkem?
ZÁKAZ PRÁCE V JEDNÉ OSOBĚ
petrumr
Člen fóra

Re: LC...

Příspěvekod Návštěvník » pát úno 17, 2006 20:26:59

Damir píše:
petrumr píše:V květnu sem jel praha-beroun-jel fedorko a nejvíc mě bylo smutno,že byla stará LC a kdesi v Loděnici chtěla přistoupit matka s kočárkem.S kolegou jsme se :o ,že na moravě tohle by nikdo neudělal,poslat LC na linku,kde se každých 1000M zastavuje. :roll:

Fedorka tam LC dává velice často, v podstatě jakmile tu linku vidím, což bývá 1x, někdy 2x týdně, tak tam je. LC někdy dával i Probotrans Beroun na linku z Počapel do Prahy k nemocnici na Homolce (v PIDu není a její šestimístnej kód z hlavy fakt neznám), což taky pro ni není optimální trasa, nicméně tam už jsem ji dlouho neviděl.
Ale pamatuju si i opačnej extrém, tzn. že na linky, kde by se hodily LC, jezdí něco jiného. Konkrétně DP Ústeckého kraje (tehdá ještě ČSAD BUS Ústí nad Labem) jednu dobu s oblibou vypravoval na linku Praha - Rumburk (časově cca 2 hodiny a něco) C734, což nebylo to pravý... Teď tam hodně jezdí Sorky C12.
:opa:
Návštěvník

Příspěvekod T_m » ned led 15, 2006 23:56:54

Další vozítko Miroslava Pazdery. Autobus sice relativně zánovní, ale prozměnu zase neumí označit linku. Žádný zájezd, žádný spoj z Domažlic do Plzně, ale Z Plzně do Domažlic. Já vím, detail, ale ...
Přílohy
Pazdera.jpg
leden 2006
T_m
Site Admin

Příspěvekod martin_100 » ned led 15, 2006 21:19:41

T_m píše:Ovšem pokud je základ tohodle vozidla chladicí vůz, nemyslím si, že by to bylo až tak špatně :jazyk:

No tuto asi chladící vůz nebyl a poněvadž to nemá strojovnu chlazení tak i kdyby by tak je to v poušti :hovno: platné.
TUPÁ VAČKA team-tuning racing a piving grupa
I love IGK http://tupavacka.wz.cz
http://www.liaz.cz/forum/
martin_100
Člen fóra

Příspěvekod T_m » ned led 15, 2006 21:05:20

martin_100 píše:No můžeš být rád za takovou kvalitu lužeb.V africe jsou na tom o něco hůře.
Ovšem pokud je základ tohodle vozidla chladicí vůz, nemyslím si, že by to bylo až tak špatně :jazyk:
T_m
Site Admin

Příspěvekod martin_100 » ned led 15, 2006 20:32:30

No můžeš být rád za takovou kvalitu lužeb.V africe jsou na tom o něco hůře.
Přílohy
Scania-bus.jpg
TUPÁ VAČKA team-tuning racing a piving grupa
I love IGK http://tupavacka.wz.cz
http://www.liaz.cz/forum/
martin_100
Člen fóra

Příspěvekod T_m » stř říj 26, 2005 14:20:13

Dneska se sem pokusím dát ještě pár foteček ze včerejší služební cesty. Pro úplnost dodám, že jsem pak ještě pokračoval s ČSAD Plzeň, kvalita služeb byla naprosto nesrovnatelná. Jeden by řekl, že když mají monopol, tak budou na vše kašlat a malý soukromníček se bude snažit, aby vynikl. A přitom skutečnost je jiná a příště už jen s ČSAD :potlesk:
Přílohy
pa1.jpg
Atmosférák LC Miroslava Pazdery DO 67-61
pa2.jpg
Interier atmosféráku ...
pa3.jpg
Flotila ČSAD Plzeň najíždí k zastávce
pa4.jpg
Detail Karosy C734
pa5.jpg
Interier Karosy C934 ČSAD Plzeň - většina cestujících přistoupí až u nádraží
pa6.jpg
Ne, to není osobní přeprava. To je hovnocuc na náměstí v Kolovči :-)
T_m
Site Admin

Pazdera podruhé

Příspěvekod T_m » úte říj 25, 2005 20:28:08

Po měsíci jsem opět riskl a zkusil jet s Pazderou Miroslavem. Opravdu nemám rád, když někdo se s pohrdavým výrazem vyjadřuje o malých alternativních dopravcích a nazývá je vidlobusy. Jenže, jak nazvat toto? Rozvařený atmosférák LC ... Interier, no opravdu tak na vidle a gumáky, na sedadlech se nedá sedět. Máme pravidelný odjezd v 11 hodin. Odjíždíme v 10:58, no co, všichni stálí už nastoupili, Anča má tenhle tejden odpolední, tak nejede. Proč čekat! Někde cestou míjíme zastávku, kdosi na nás mává, běží za námi a cosi vykřikuje (je dosti zřetelně jasné jaká slova používá ...) ale naopak zastavujeme uprostřed rušné křižovatky silnic I. a II. třídy, kde vypouštíme dědečka, pravděpodovně pohádkového a babičku.
Ale na vzdory tomu všemu jsme dojeli...
Naposledy upravil T_m dne stř říj 26, 2005 14:34:30, celkově upraveno 1
T_m
Site Admin

LC...

Příspěvekod Damir » sob říj 01, 2005 16:51:23

petrumr píše:V květnu sem jel praha-beroun-jel fedorko a nejvíc mě bylo smutno,že byla stará LC a kdesi v Loděnici chtěla přistoupit matka s kočárkem.S kolegou jsme se :o ,že na moravě tohle by nikdo neudělal,poslat LC na linku,kde se každých 1000M zastavuje. :roll:

Fedorka tam LC dává velice často, v podstatě jakmile tu linku vidím, což bývá 1x, někdy 2x týdně, tak tam je. LC někdy dával i Probotrans Beroun na linku z Počapel do Prahy k nemocnici na Homolce (v PIDu není a její šestimístnej kód z hlavy fakt neznám), což taky pro ni není optimální trasa, nicméně tam už jsem ji dlouho neviděl.
Ale pamatuju si i opačnej extrém, tzn. že na linky, kde by se hodily LC, jezdí něco jiného. Konkrétně DP Ústeckého kraje (tehdá ještě ČSAD BUS Ústí nad Labem) jednu dobu s oblibou vypravoval na linku Praha - Rumburk (časově cca 2 hodiny a něco) C734, což nebylo to pravý... Teď tam hodně jezdí Sorky C12.
Damir
Člen fóra

Příspěvekod petrumr » pát zář 30, 2005 17:37:44

Ted se víc jezdí kočárkem(asi víc svobodných matek),ale problém byl i do RTO dat kočárek.Do šd se dal dat,tam bylo více místa ve předu. :roll:
petrumr
Člen fóra

Příspěvekod T_m » stř zář 28, 2005 11:26:37

petrumr píše:S kolegou jsme se :o ,že na moravě tohle by nikdo neudělal,poslat LC na linku,kde se každých 1000M zastavuje. :roll:

Bohužel se občas stává, že LC je možno potkat někde i na lince MHD. Většinou tomu tak je ve městech, kde mají smíšené oběhy městských a meziměstských autobusů, zároveń přidělené autobusy řidičům, takže v době dovolených nebo vyšší nemocnosti se taková událost, podle mne tragedie, přihodí.
T_m
Site Admin

Příspěvekod petrumr » stř zář 28, 2005 11:17:27

V květnu sem jel praha-beroun-jel fedorko a nejvíc mě bylo smutno,že byla stará LC a kdesi v Loděnici chtěla přistoupit matka s kočárkem.S kolegou jsme se :o ,že na moravě tohle by nikdo neudělal,poslat LC na linku,kde se každých 1000M zastavuje. :roll:
petrumr
Člen fóra

Miroslav Pazdera

Příspěvekod T_m » úte zář 27, 2005 21:25:54

Tak jsem dneska jel na služební cestu. K jízdě jsem chtěl využít autobus dopravce Miroslava Pazdery, který odjížděl z autobusového nádraží v Plzni v 11 hodin. Přijdu na stanoviště č.7 v 10:55 odkud měl autobus odjíždět, stálo tam nějakých 16 lidí, zařadím se do fronty a čekám. Autobus nikde. V 11 lidi už trochu znervozneli, já taky, protože jsem měl ostrý přestup na jinou linku. Tak jsem neváhal a zavolal panu dopravci. Od dispečera jsem se dozvěděl, že bus už dááávno odjel, dokonce o 8 minut před stanovenou dobou. A prý co bych nechtěl ... byl prý vytížený, celých 6 lidí vezl. Další autobus podobným směrem jel až ve 14:30, takže jistě tušíte, že se mě kolegové nedočkali.
T_m
Site Admin

Zpět na Autobusy