Aktualizace fóra

Vše co se týká simulačního programu BAHN

Moderátoři: malý fotograf, vikijous

NOVÉ FÓRUM

Příspěvekod T_m » pon led 19, 2015 13:50:39

Vážení přátelé,
protože řádění spamu už je fakt neúnosné, bylo založeno nové fórum přímo na webu http://bahn.dopravni.net/?post_type=forum
Toto fórum nezanikne, ale zůstane na věčné časy zamčeno je ke čtení.

Nově se prosím zaregistrujte na webu, jestli už tam nejste a vesele diskutujte na novém fóru. Díky za pochopení.
T_m
Site Admin

Re: Aktualizace fóra

Příspěvekod Pan Nikdo » ned pro 14, 2014 21:14:57

Zemi: Nevím, jak přesně je tohle fórum řešeno, ale myslím, že tohle by měla být záležitost databáze. Přesunout obsah by tedy neměl být problém.
Pan Nikdo
Začátečník

Příspěvekod Zemi » sob pro 13, 2014 16:41:07

T_D,Pan Nikdo: Nejsem adminem diskuse, ta je v rukou lidí, kteří se zároveň starají o dopravní web, každopádně přemístění na bahn.dopravni.net by problém určitě nebyl. Pro mě by to znamenalo najít jen vhodný plugin pro wordpress a pár kliknutí. Je tu ale jeden velký otazník. Pravděpodobně by nešel překopírovat starý obsah, což si myslím, že je poměrně zásadní. A kdyby se tu nechal na pospas spamu, těžko by se pak člověk prodral až k tomu co potřebuje. Rozhodnutí ale nechám na adminech diskuse.
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod Pan Nikdo » stř lis 26, 2014 20:53:35

T_D: Jo, tak to já nevím. myslím, že by to být možné mělo, ale to záleží na adminech, já tu jsem jen týpek, co vždycky, když přijde z práce, promaže spam, pokud na to zrovna má čas.
Pan Nikdo
Začátečník

Příspěvekod T_D » stř lis 26, 2014 19:31:37

Pan Nikdo píše:Tak sem napíšu ještě jednou. Fórum se moc nehejbe, píše málo lidí, což je docela na nic, ale spam se poslední týdny hýbe docela dost. Bylo by fajn doopravdy vytvořit nějakou jednoduchou funkci, co by dokázala filtrovat spam.

Mě napadlo, jestli by nebylo lepší přesunout fórum na bahn.dopravni.net . Bylo by to vůbec technicky možné?
"Volal mi ten, Pelta." - "Ti volal Pelta, jo? A co chtěl?" - "Nic." - "Nic, jo? Cos mu na to řek´ ?" - "No nic." - "Tos mu řek´ dobře."
T_D
Člen fóra

Příspěvekod Pan Nikdo » úte lis 11, 2014 17:58:20

Tak sem napíšu ještě jednou. Fórum se moc nehejbe, píše málo lidí, což je docela na nic, ale spam se poslední týdny hýbe docela dost. Bylo by fajn doopravdy vytvořit nějakou jednoduchou funkci, co by dokázala filtrovat spam.
Pan Nikdo
Začátečník

Příspěvekod Pan Nikdo » pát čer 27, 2014 19:02:07

Nevím, kam s tím, tak to napíšu sem. Jen doufám, že si toho někdo všimne.
Nějakou chvíli tady už mažu spam, a tak jsem si nemohl nevšimnout nějakých věcí. Myslím, že by bylo možné napsat funkci na automatické mazání toho spamu. Protože:
Píšeme tady všichni česky. Spam tam je ale vždy anglicky (trochu fail spambotů, ale budiž). Funkce by tedy vyhledávala často vyskytující se slova, jako „the“ nebo „at“, apod., co jsou v AJ ale ne v ČJ. Navíc, mohl by se hledat i string „[url=http://“, ale pouze v textu, ne v kódu, aby to nemazalo regulérní příspěvky. Pokud by to ta funkce našla, příspěvek by byl automaticky smazán.
Pan Nikdo
Začátečník

Příspěvekod Pan Nikdo » pon čer 09, 2014 05:22:57

T_m: Jo, všiml jsem si, že se tu objevily nějaké možnosti. Jde se zabíjet spaaaam!!! :-D
(Jen, teď to smazal někdo jiný. Objevuji se tady alespoň jednou za den, takže pokud se tu něco objeví, nezůstane dlouho.)
Pan Nikdo
Začátečník

Příspěvekod T_m » pon čer 09, 2014 00:58:14

Pan Nikdo píše:Nevím, kam jinam to napsat, ale…
Nechtěl by to tu někdo pročistit od toho spamu? Klidně bych to udělal, jen nemůžu… Jsem tady denně, jen abych se zklamal, že nic nepřibylo.

Už bys měl pravomoci to svinstvo smazat ...
T_m
Site Admin

Příspěvekod Pan Nikdo » pát čer 06, 2014 17:03:41

Nevím, kam jinam to napsat, ale…
Nechtěl by to tu někdo pročistit od toho spamu? Klidně bych to udělal, jen nemůžu… Jsem tady denně, jen abych se zklamal, že nic nepřibylo.
Pan Nikdo
Začátečník

Příspěvekod PvvS » pon bře 24, 2014 21:41:24

Z duvodu narustu registrace spamBootu sem zabanoval registrace pro email gmail.com. Bohuzel uz umej obejit i vizualni overovani.
PvvS

Příspěvekod Zemi » úte led 20, 2009 15:46:36

Mě se aktualizace/nová verze fóra líbí.Hned sem si nastavil seřazování příspěvků sestupně než abych si zvykal na vzestupní řazení :) .A doufám že příspěvky typu :hovno: :hajzlpapir: nepohltí toto novotou vonící nové forum :D .
Zemi
Inventář fóra

Aktualizace fóra

Příspěvekod T_m » úte led 20, 2009 15:18:56

Vážení návštěvníci, jistě jste zaregistrovali zásadní změnu na našem fóru. Přenesli jsme se do nové verze. O tom, že to bylo nezbytné jste se mnozí přesvědčovali při vkládání příspěvků :hovno: :hajzlpapir:
Nyní co to přináší: nastala základní změna v řazení příspěvků. Nyní jsou jako základní řazeny příspěvky obráceně, tedy poslední příspěvek je na konci (a také na poslední stránce, pokud je jich v diskusi více). Pokud vám toto vadí a chcete mít řazení postaru, musíte si jejich řazení nastavit:
:arrow: uživatelský panel (vlevo nahoře)
:arrow: záložka nastavení
:arrow: prohlížení příspěvků
:arrow: seřadit příspěvky - sestupně

Samozřejmě, že si můžete nastavit jakékoli jiné hodnoty, které vám vyhovují. Vše je jen na vás.
T_m
Site Admin

Zpět na BAHN