Metro a podzemní dráhy

Vše co se týká simulačního programu BAHN

Moderátoři: malý fotograf, vikijous

Re: Metro a podzemní dráhy

Příspěvekod b1 » sob led 03, 2009 11:53:15

Ach boze, zhrzene deti, ktere byly vykazany z k-reportu, chodi delat bordel sem :roll:
b1
Inventář fóra

Re: Tohle ne.

Příspěvekod Zemi » sob led 03, 2009 11:02:52

Bahn 3.58. píše:Chat?! Co by sem tak udělal kdyby jsem já byl moderátor.tak by jsem se rozčílil a šel mazat účty.Pokud si chcete smazat účet,tak běžte na http://k-report.net/ a tam se zaregistrujte a dělejte tam krávovinky,navíc tam nesmí dětičky,a chováte se jako malé děti,T_m Navíc je rozumný,než vy,a snaží se nám udělat rozumnou diskuzi.Klidně mě dejte jako moderátorem,a pak by jste viděli jací jste byli na diskuzích. :pila: :evil:

?????????????????????????????????????????????
Zemi
Inventář fóra

Tohle ne.

Příspěvekod Bahn 3.58. » sob led 03, 2009 10:43:34

Chat?! Co by sem tak udělal kdyby jsem já byl moderátor.tak by jsem se rozčílil a šel mazat účty.Pokud si chcete smazat účet,tak běžte na http://k-report.net/ a tam se zaregistrujte a dělejte tam krávovinky,navíc tam nesmí dětičky,a chováte se jako malé děti,T_m Navíc je rozumný,než vy,a snaží se nám udělat rozumnou diskuzi.Klidně mě dejte jako moderátorem,a pak by jste viděli jací jste byli na diskuzích. :pila: :evil:
:8tr: Proč musí být v bahn registrace :pila:
Bahn 3.58.
Varování
Varování

Re: metro

Příspěvekod Martin Pavel » pát čer 16, 2006 13:58:25

Martin Pavel píše:Přesný provoz odpovídající realitě už bude horší, protože k tomu něco sehnat, to bude veliký problém.

Teď mě napadá, že bych možná věděl, jak sehnat oběhy. Kde ale vzít přesné časy odjezdů (jsou udávány na 10s), to skutečně nevím.
Mám vlaky stále rád, ale ČD se snaží ze všech sil, abych je rád neměl.
Martin Pavel
Člen fóra

Re: metro

Příspěvekod Martin Pavel » pát čer 16, 2006 13:52:27

chrenovice píše:Rád bych získal současnou síť pražského metra.Rád zaplatím.Pavel

Tak že by někdo za BAHNí sítě platil, s tím jsem se ještě nesetkal. Doufám, že se to nerozmůže ve velkém. Na BAHNu a lidech kolem něj oceňuji právě to, že je vlastní program "skoro" zadarmo a sítě, podklady pro ně atp. si lidi vzájemně posílají taky bezplatně.

Pokud bych metro měl, tak Ti ho pošlu jen tak, bez očekávání nějaké peněžité odměny. Ona vlastní síť zas není tak rozsáhlá, aby se nedala za chvíli nakreslit. Přesný provoz odpovídající realitě už bude horší, protože k tomu něco sehnat, to bude veliký problém.
Mám vlaky stále rád, ale ČD se snaží ze všech sil, abych je rád neměl.
Martin Pavel
Člen fóra

Metro a podzemní dráhy

Příspěvekod chrenovice » úte čer 13, 2006 15:23:59

Rád bych získal současnou síť pražského metra.Rád zaplatím.Pavel
chrenovice

Zpět na BAHN