Vaše sítě *.nt3

Vše co se týká simulačního programu BAHN

Moderátoři: malý fotograf, vikijous

Re: Vaše sítě *.nt3

Příspěvekod Zemi » úte pro 23, 2014 18:55:28

A mám tu ještě jednu novinku, kterou je moje "první" síť. První ve smyslu, že se dostane mezi lidi něco funkčního a sem tam osazenýho krajinou. Samostatná stránka sítě se objeví na webu zítra, ale stahovat můžete už dnes. Nejedná se o žádnou velkou síť, ale vedle dalších projektů jsem potřeboval vypnout nad něčím menším a provozně nenáročným. Nějaké plány s tím ještě mám, ale bude se to také odvíjet od toho, pokud budou nějaké ohlasy ať už pozitivní nebo negativní.

Obrázek
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod T_D » úte pro 02, 2014 20:02:55

Zemi píše:Nemá někdo uložené německé týmové sítě (WanderNetz)? Stránka kde se daly stáhnout je dlouhodobě nedostupná. U sebe jsem našel jen WanderNetz3 - Regio a WanderNetz8 - Bahnitz. Vím, že byla ještě 1st english teamwork a ostatní už snad ani nebyly aktivní.

Mám na disku různé verze - např. teamwork, teamwork327, wn3-1020, wn3-1114, wn8-473, wn13 a wn16-59. V noci to proženu WIN-ZIPem a pošlu.
"Volal mi ten, Pelta." - "Ti volal Pelta, jo? A co chtěl?" - "Nic." - "Nic, jo? Cos mu na to řek´ ?" - "No nic." - "Tos mu řek´ dobře."
T_D
Člen fóra

Příspěvekod Zemi » úte pro 02, 2014 16:29:42

Nemá někdo uložené německé týmové sítě (WanderNetz)? Stránka kde se daly stáhnout je dlouhodobě nedostupná. U sebe jsem našel jen WanderNetz3 - Regio a WanderNetz8 - Bahnitz. Vím, že byla ještě 1st english teamwork a ostatní už snad ani nebyly aktivní.
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod T_D » ned srp 17, 2014 05:41:26

Na oživení pár screenů, které jsem během roku nasbíral:

Bf. Hörnheide - křižování vlaků linky RE10 Ústí nad Labem hl. n. - Hradiště - Aue (Sachs)
Obrázek

ŽST. Karlovy Vary - páteční / nedělní posilový IC1951 Karlovy Vary - Praha hl. n. před odjezdem z výchozí stanice
http://ttbd.wbs.cz/ic1951.png

ŽST. Merklín - osobní vlak linky K7 Merklín - Dalovice a Mn7 Merklín - Dalovice - Karlovy Vary seř. n.
Obrázek

PPS Potůčky (Breitenbach) - křižování vlaků linky Ex5 Dresden Hbf - Zwickau (Sachs) Hbf - Karlovy Vary dolní nádraží, RE13 Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt (Erzgeb.) - Zwickau (Sachs) Hbf a Pn8.1 Zwickau (Sachs) Rbf - Karlovy Vary-Modenská - Lomnice staré nádraží
Obrázek
"Volal mi ten, Pelta." - "Ti volal Pelta, jo? A co chtěl?" - "Nic." - "Nic, jo? Cos mu na to řek´ ?" - "No nic." - "Tos mu řek´ dobře."
T_D
Člen fóra

Příspěvekod Pan Nikdo » ned čer 01, 2014 15:44:01

Tady je něco, na čem poslední dobou pracuju. Je to menší, jednodušší síť, tady je její SLV, jak by bylo vylepené na zastávkách (celkem 67, všechny obousměrné (mimo konečných)).
Už nevím, v jakém tématu to bylo nebo kdo to byl, ale někdo říkal, že dělá na KV kraji a jeho vlacích, a mimo jiné tam uvedl i zastávku v Sokolově. Tohle je teda ten Sokolov. Lehce fiktivní, ale layout se striktně drží ulic. Síť je malá, nejkratší linka má celou svou trasu za 15 minut (jedním směrem), nejdelší za nějakých asi 40.
SLV částečně respektuje to, jak jsem Sokolov navrhoval dříve, například vedení linky 0 je vždy stejné (v téhle verzi je jen jiná jedna konečná, protože tam, kam to dřív (v budoucnu) jezdilo, ještě neexistuje). Linky 1, 2, 3 (jediné, kde budou jezdit 30 m šaliny) a 4 jsou také, jak jsem je navrhoval dřív.
Je mi jasné, že v roce 1977 v Sokolově nebylo plno objektů, co tam teď je, ale tak je to fikce. Příběh je ten, že tehdejší režim měl se Sokolovem velké plány a chtěl dopravu založenou ne na busech, ale na elektrice (nedaleko je elektrárna, dokonce tam jezdí linka 8).
Budou tam jezdit jen T3, K2 a moje K3.
Nahoru na Svatavský region jezdí linky 1, 3 a 11. To je pozůstatek ze dřívějška, kdy jsem se inspiroval Brnem. Přes nádraží jezdí 5 linek s nejnižšími čísly, což je pozůstatek toho, že ty linky měly v jiných verzích nejkratší interval, tady jsou více rovnocenné.
Je zde několik přestupních uzlů a shodou náhod na všechny jezdí linka 10 (fakt jsem to neplánoval).
A linka 8 bude nejomezovanější. Její vytížení bude relativně malé, pouze v době, kdy lidi jdou z/do práce, tak bude používaná z konečné na konečnou.
Jak si taky jde všimnout, tak ze západní na východní (nebo naopak) stranu vedou všehovšudy 2 tratě. Dolní (zastávka Halasova) a horní (mezi Tovární a Heyrovského, aneb tzv. „chemičák“ (kopec)). To proto, že 3 další tratě mají teprve vzniknout. Budou mezi konečnou na Tyršové (která se posune dál) a Poříčím (Dlouhá), zastávkou Karla Čapka a smyčkou Chemie a pak ještě trať vedoucí jižně od Vítězné do oblasti u zastávky Jelínkova a ze druhé strany na Dobrovského až pak ke strojírnám. Výluka na nějaké ze současných tratí spojující východ a západ by byla docela katastrofální. :-D
Samotný soubor sítě ještě nemám. Tedy, mám postavenou síť a všechno, jen ale musím sestavit JŘ, což bude komplikovanější, a pak tam musím dát provoz. Díky bohu je to ale všechno, co zbývá. Vozidla mám nakreslené, takže dobrý (i když asi exkluzivně pro DPMS změním unifik nátěr). Bude to ve verzi 4.00 β2.
Přílohy
Sokolov – historické.pdf
SLV Sokolov – historické
(72.25 KiB) 153 krát
Pan Nikdo
Začátečník

Příspěvekod b1 » sob říj 26, 2013 15:38:03

Zemi píše:b1: Ta schodovitost v Brně nakonec není tak zlá jak jsem si vždycky myslel. Když se zarovnají ty uzly tak to nevypadá špatně. Ani mi tam nevadí absence krajiny, když pominu to centrum. Když jsem se ještě pokoušel o Prahu, víc se mi líbila jako holá, kdy tam byly umístěny jenom významný objekty jako budovy nádraží a nějaký místní dominanty. Ono když tam chce potom člověk naházet názvy zastávek, tak tam kolikrát nějakej symbol akorát překáží.

Krajinu v Brně jsem dělal jako odreagování od stavby provozu. Schodovitost je kvůli realistickým vzdálenostem (srovnej např. se sítí Brna z bmhd.cz, která není schodovitá a některé mezizastávkové vzdálenosti jsou neúměrně dlouhé (např. Pionýrská-Konečného nám.) nebo krátké (např. Gajdošova-Stará osada)), zarovnání velkých přestupních uzlů je nutnost kvůli nemožnosti umístění jakýchkoli prvků do oblouku.
Zemi píše:Síť Petrova je nápaditá a inspirativní ;)

Děkuji, ještě se k tomu vyjádřím níže
Zemi píše:Zajímavý je využití signalizace přejezdu pro festival :D

Plán je užití uživatelsky definovaných signalizací, které budou zobrazovat festivalový ruch (například výzdoba domů, ulic apod.) a ve vypnutém stavu naopak běžný víkend. V době začátku této sítě (verze 3.84) ale ještě uživatelské signalizace nebyly k dispozici.
Stejné signalizace jsou i u vchodu fotbalového stadionu a v sobotu v pět hodin i svítí.
Zemi píše: Ještě se musím podívat na ty signalizace. Do teď jsem řešil křižovatky časováním, ale i ten skrytý vlak musí mít něco do sebe, když to tak vidím pomalu u každý druhý sítě.

Skrytý vlak v Petrově slouží jen pro náhodné přepínání konání festivalu. Světelné křižovatky pomocí skrytého vlaku jsou jen v Brně, a zrovna na tom je vidět, jak dlouho vývoj téhle sítě probíhal, protože v síti Brna jsou jak tyto světelné křižovatky, tak ty s časovým seznamem, a navíc několik druhů časových seznamů (podle délky cyklu)
Zemi píše:Vzpomněl jsem si ještě na síť Ostrova.. S tou máš ještě nějaké plány nebo verze tuším A05 byla poslední?
Tato síť už se vyvíjet nebude, a napíšu proč: Ta síť neměla žádnou koncepci. Pokoušel jsem se o jakýsi historický vývoj města, ale přistoupil jsem k tomu špatně. V podstatě jsem jen přilepoval nové ulice a čtvrtě bez jakéhokoli urbanistického cítění. To už například v síti Petrova není takový problém, tam je jasné centrum obehnané malým okruhem (byť v západní části ve dvou liniích: pro auta a pro tramvaje, ale to zas není tak tragické, viz například Brno a Koliště/Rooseveltova) a ostatní čtvrtě jsou taky plánované včetně obsluhy MHD (momentálně plánovány linky busů až do čísla 27, tak daleko to ale zřejmě nedojde, protože nakonec budou některé linky asi spojeny) a cest pro automobilovou dopravu, byť i ve snaze o navození historického vývoje budou některé ulice rozšířeny, například ulice mezi divadlem a dopravním podnikem, která bude sloužit jako výpadovka na východ, křižovatka před dopravním podnikem bude navíc přestavěna na náměstí s dopravním terminálem, též je v plánu severní obchvat města ve formě minimálně čtyřpruhové komunikace. Taky plánuju síť začlenit do jakési země, u té ještě nemám konkrétní představu, ale už mám pár návrhů koncepcí nějaké fiktivní země, i proto byla odstraněna ostatní města z předchozí verze.

Také uvažuju nad simultánní stavbou dvou síti (mám na mysli fiktivních, kromě toho je tady pořád nedokončené Brno a Jihlava), jedna s důrazem na městský provoz zasazená do českého prostředí (v Petrově budou jezdit i krásně udělané elektrické lokomotivy od Zemiho) a druhá spíše jako celistvá země s více centry s důrazem na meziměstskou a dálkovou (hlavně železniční) dopravu, která naopak bude využívat německé i jiné zahraniční reálie, protože i tam je spousta pěkných vozů a i třeba německé systémy MHD, kde jsou jinak řešeny pauzy na konečných oproti Česku, skýtají více možností pro provedení takových provozních situací jako výluky, posily, dopravní zácpy apod. Navíc BAHN má v Německu velké publikum a chtěl bych sítě zveřejňovat i na německém fóru (i proto německé názvy v síti Petrov).
b1
Inventář fóra

Příspěvekod Zemi » čtv říj 24, 2013 13:04:34

b1: Ta schodovitost v Brně nakonec není tak zlá jak jsem si vždycky myslel. Když se zarovnají ty uzly tak to nevypadá špatně. Ani mi tam nevadí absence krajiny, když pominu to centrum. Když jsem se ještě pokoušel o Prahu, víc se mi líbila jako holá, kdy tam byly umístěny jenom významný objekty jako budovy nádraží a nějaký místní dominanty. Ono když tam chce potom člověk naházet názvy zastávek, tak tam kolikrát nějakej symbol akorát překáží.

Síť Petrova je nápaditá a inspirativní ;) Zajímavý je využití signalizace přejezdu pro festival :D Ještě se musím podívat na ty signalizace. Do teď jsem řešil křižovatky časováním, ale i ten skrytý vlak musí mít něco do sebe, když to tak vidím pomalu u každý druhý sítě.

Vzpomněl jsem si ještě na síť Ostrova.. S tou máš ještě nějaké plány nebo verze tuším A05 byla poslední?
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod b1 » stř říj 23, 2013 13:19:18

Po více než půl roce si zde dovoluji zveřejnit novou verzi mé sítě Petrov.

Od předchozí verze se liší především absencí okolních měst, protože se chci soustředit jen na hlavní město. Důsledkem toho je dočasné zrušení železniční dopravy (jen v hlavním městě by stejně neměla smysl), čehož jsem využil k mírné přestavbě kolejového schématu.

V síti jsou nyní 4 tramvajové linky, 5 linek městských autobusů, 2 trolejbusové a 3 noční autobusové linky a také 2 linky linkové autobusové dopravy (označeny písmenem B - původní plán byl označovat městské autobusy písmenem A, ale od toho sešlo) a také automobilová doprava.

Síť se významně rozrostla především na jihozápad a tomu odpovídá i upravené linkové vedení.

O některých víkendech (řízeno náhodně signalizací, nesnažte se s tím ručně manipulovat, jinak může dojít ke zmatkům) je z důvodu výluky tratě v centru zavedena i náhradní autobusová linka x2. Jinak je samozřejmě o víkendech vypravení vozů odlišné než v pracovní dny. Co zatím stále chybí, je provoz ke stadionu v době konání fotbalového zápasu, to přijde až s optimalizací linkového vedení v západní části města v příští verzi (plány už mám, budou se stavět i nové trolejbusové tratě), kterou předznamenávají již existující označníky, které jsou v této verzi zatím ještě bez obsluhy MHD, nebo zatím nenapojená smyčka tramvají u zastávky Úvoz.

V síti se u některých linek občas vyskytnou drobná zpoždění, ale většinou do 1 minuty, maximální zpoždění nepřesáhlo 2 minuty (při testování bylo cca 120 zpožděných odjezdů za 3 týdny v simulaci).

Jo a těšte se na vozidla. Také bych chtěl poděkovat autorům, jejichž grafické symboly se v síti objevují.
Přílohy
petrov201310.zip
Verze 3.87
(229.3 KiB) 259 krát
b1
Inventář fóra

Příspěvekod b1 » pon říj 14, 2013 19:02:15

Tak protože s dostavbou do nějakého funkčního stavu to jde stále pomalu, tak zveřejňuji aspoň prázdnou síť Brna
- síť je bez provozu jakýchkoli vozidel (s výjimkou přepínačů semaforů, viz níže)
- síť je zasazena do roku 2010, tomu odpovídají:
- kompletní tramvajová síť s reálným kolejovým schématem s výjimkou vozoven (tam je kolejiště z prostorových důvodů zjednodušeno)
- silniční síť pro provoz linek MHD s výjimkou Sokolnic a Prace
- další boční silnice a krajina
- železniční síť (kolejové schéma odpovídá jen zhruba) sahá z Brna po Omice/Radostice/Rajhrad/Chrlice/Holubice/Adamov/Kuřim
- v silniční síti z prostorových důvodů menší počet jízdních pruhů oproti skutečnosti
- většina světelných křižovatek je funkční
- vozovny a zátahové trasy jsou zachovány

Pokud by si někdo chtěl síť oživit a doplnit provoz, tak klidně, ale ponechejte tam původního autora (on to asi každej stejně pozná, když se ta síť objeví někde jinde)
Přílohy
Brno_blank-387.rar
Síť je ve verzi 3.87
(124.39 KiB) 257 krát
b1
Inventář fóra

Příspěvekod b1 » sob srp 31, 2013 12:08:14

Autobusové nádraží v Petrově hostí první dvě regionální linky.
Přílohy
an_petrov.png
b1
Inventář fóra

Příspěvekod b1 » stř srp 07, 2013 21:33:58

Ta síť je prázdná a já ji "dokončuji" už několik let, takže spíš na ukázku, ale kdyby ji někdo chtěl oživit, tak mi to vadit nebude.
b1
Inventář fóra

Příspěvekod Zemi » čtv srp 01, 2013 14:09:53

Myslíš na dokončení nebo na ukázku? Při té druhé možnosti, jsem rozhodně pro a myslím si, že nebudu sám.. :wink:
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod b1 » čtv srp 01, 2013 13:27:39

Měl by někdo zájem o síť Brna bez vozů?
b1
Inventář fóra

Příspěvekod 8251 » pon kvě 27, 2013 19:57:59

Jak to vypadá s tou Prahou Romane ? :-)
8251
Začátečník

Příspěvekod b1 » pát kvě 24, 2013 20:15:37

Tak jsem se konečně dostal k experimentování s verzí 3.87 a zaujala mě jedna z novinek, a sice možnost omezit změnu parametrů pouze na soupravy s určitým počtem vozů nebo určité délky. Díky tomu půjde výrazně zjednodušit a vylepšit moje podzemní kolejiště, které používám, aby na stejné linky MHD každý den nevyjížděly stejné vozy. Časem určitě dodám i nějakou síť jako příklad, a zřejmě to znamená, že konečně přestanu stavět v 3.84 a postupně převedu sítě do 3.87 (kde už počítám i s využitím další vychytávky, a sice přesahem symbolů krajiny do šířky)
b1
Inventář fóra

Příspěvekod b1 » ned úno 10, 2013 17:48:03

Po nějaké době tu mám aktualizaci sítě Petrov. V ranní a odpolední špičce dochází k pár několikaminutovým zpožděním, toho si nevšímejte, je to dáno tím, že se mi nechtělo vytvářet nové oběhy pro pár prodloužených linek. Do budoucna to bude opraveno.
Přílohy
petrov201302.rar
(294.22 KiB) 315 krát
b1
Inventář fóra

Příspěvekod T_m » ned úno 03, 2013 19:23:13

Roman píše:Praha v 7:50. :wink:
No tak to zírám :potlesk: Doufám, že bude někdy ke stažení, vypadá to naprosto úžasně.
T_m
Site Admin

Příspěvekod Roman » ned úno 03, 2013 16:24:33

Roman
Člen fóra

Příspěvekod Roman » pát úno 01, 2013 18:23:20

Dovolím si vsuvku z připravované tramvajové sítě Prahy.

Po několika probdělých nocích jsem dokončil všechny denní linky (vyjma linek 3 a 17, protože jsem se zatím nedokopal k poslednímu úseku Sídliště Modřany - Levského) a noční linky 54, 55 (část) a 56. Teď jsem si dal "naordinoval" oddych a hraji si s krajinou - začal jsem u zastávky Ruská, viz screen níže. :fotic:

Obrázek
Roman
Člen fóra

Příspěvekod michal90 » ned lis 25, 2012 13:50:36

Zemi píše:Nevím jak je na tom fórum s přílohami, jestli by to vzalo větší soubor, ale lepší než to rozesílovat by bylo to buď hodit sem, ať si to můžou stáhnout další co mají o to zájem, nebo bys mi to poslal a já bych to hodil na web, třeba jako další díl tipů na sítě :wink:

Další co mají zájem si stáhnout síť jsou tady (hlavně WN3)... přes web by to bylo nejlepší.
"Musíme zavést přísný pořádek do dopravy." K. G.
michal90
Inventář fóra

Příspěvekod Zemi » ned lis 25, 2012 12:29:52

Nevím jak je na tom fórum s přílohami, jestli by to vzalo větší soubor, ale lepší než to rozesílovat by bylo to buď hodit sem, ať si to můžou stáhnout další co mají o to zájem, nebo bys mi to poslal a já bych to hodil na web, třeba jako další díl tipů na sítě :wink:
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod T_D » ned lis 25, 2012 12:00:19

Mám je stáhnuté ;) můžu poslat.

Což mi připomíná - nestahoval někdo mojí síť ÚNO? Kdysi jsem sem dával odkaz. Nedávno jsem jí chtěl otevřít a měl jsem smůlu, otevřela se mi zcela nová, prázdná síť. Tak pokud by se někdo takový našel, byl bych rád ;) Ď.
T_D
Člen fóra

Příspěvekod Roman » ned lis 25, 2012 11:32:30

Připojuji se k prosbě, hlavně bych měl zájem o WN3 Regio. I když, nejlepším řešením by bylo napsat na německé fórum. Ale s mojí znalostí němčiny. :2x2:
Roman
Člen fóra

Příspěvekod Zemi » ned lis 25, 2012 11:12:06

Nemá někdo uložené německé týmové sítě (např.WN3 Regio, Bahnitz,..)? Stránky jsou už delší dobu nedostupné a docela by se mi hodili některé symboly co jsou v nich obsažené.
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod Vlastík » pát zář 21, 2012 18:18:08

vantju píše:vdo: Když už jste (nechtěně?) zmínil tu síť ČD2011, je někde ke stažení? Děkuji za odpověď :-)

Pošli mi mail, někde to najdu a pošlu. Můj mail je vdo@volny.cz.
Vlastík

Příspěvekod vantju » pát srp 31, 2012 11:36:44

vdo: Když už jste (nechtěně?) zmínil tu síť ČD2011, je někde ke stažení? Děkuji za odpověď :-)
vantju

MHD 2012

Příspěvekod vdo » pon srp 20, 2012 19:08:37

Vážení přátelé začínám přípravné práce na sítí MHD Praha 2012,od 1.9.2012. Začínám shromaždovat materiály a testovat program. Bude to v poslední verzi BAHNU 3.86r2a STANDARD. Mám možnost sehnat oběhy autobusů i tzv. METROBUSU. Takže se těšte na novou síť. Vlastík Doležal

vdo píše:Vážení přátelé připravuji spuštění nové verze CD2011,teď přes víkend to chci odladit a nahraji na WEB asi v neděli 17.4. tak se těšte udělal jsem hodně věcí. Popis bude přiložen v souboru. Vlastík Doležal
vdo
Člen fóra

Příspěvekod b1 » stř čer 13, 2012 19:17:18

Tak nakonec jsem našel jednu svoji starší načatou tramvajovou síť (5 linek), která se hodí k demonstrování různých věcí.

Takže dnes úvod do realistického vypravování vozů MHD.

Ve většině tramvajových provozů se nesetkáváme s tím, že by všechny vozy (soupravy) byly stejné, ať už se jedná o několik typů vozidel nebo vozidla opatřená reklamním nátěrem. A v praxi si můžeme všimnout, že například jeden konkrétní vůz nejezdí každý den na stejné lince. V BAHNu se toho implicitně dosáhnout nedá, nicméně jde to obejít.

V následující síti jsou vozy po zátahu do depa (resp. před BAHNovským zátahem, ale po provozním zátahu, tj. po vjetí do areálu vozovny) zavedeny do podzemních smyček, kde na ně čeká záložní střídací souprava, která je vystřídá. V tomto případě jsou soupravy rozděleny do tří skupin (krátké, střední a dlouhé soupravy) a každá souprava je vždy střídána soupravou ze stejné skupiny (tj. K2 za K2, 2×T za 2×T nebo KT8 apod.).

Protože toto střídání nastává až při zátahu (při výjezdu by zbytečně zdržovalo), vyjížděly by první den po spuštění stejné vozy na stejné linky. Proto je navíc zřízen výjezd a okamžitý zátah (tj. jen kolečko po areálu vozovny) pár minut po spuštění simulace.

Další popis a vysvětlení je přímo v síti (doporučuju mít zapnuté zobrazení textů v síti).

K dispozici je síť s klasickými vozy T3, K2 a KT8 a síť s brněnskými vozy. Vozy jsou kvůli úspoře velikosti souboru standardní, ale nic vám nebrání nahradit je vozy vlastními. Pokud by někomu vrtaly hlavou německé názvy zastávek, pak plánuju předvést tento tutoriál i na německém fóru, akorat jsem se ještě nedostal k přeložení ostatních textů. Jo, a v ranních hodinách dochází k drobným zpožděním.

P.S. Kromě toho je v síti příklad jednokolejky, garantované návaznosti v ranních a večerních hodinách v zastávce Tržiště, střídání levé a pravé koleje mezi linkami 4 a 5 ve smyčce Výstaviště nebo třeba použití světelných křižovatek. Do budoucna na této síti budu demonstrovat i různé výluky a posilové dopravy.

(sítě jsou verze 3.84r2)
Přílohy
demo0-tatra.nt3
(38.99 KiB) 328 krát
demo0-brno.nt3
(39 KiB) 326 krát
b1
Inventář fóra

Příspěvekod Zemi » sob kvě 12, 2012 13:23:22

Novinky z 221čky.
Přílohy
ricany.png
strasnice.png
strancice.png
(7.41 KiB) 313 krát
Zemi
Inventář fóra

Příspěvekod T_D » ned dub 29, 2012 16:02:03

Nějak se nám to rozrůstá :)

KV aréna.png

Domina.png

Na závěr dva JŘ, podle kterých se již jezdí (a v celku to šlape :wink: )

http://ttbd.wbs.cz/k2.pdf

http://ttbd.wbs.cz/re1_unl_-_kv____re9_ ... chholz.pdf
T_D
Člen fóra

Další

Zpět na BAHN